Polecamy

BMW i3

TOP 5 najlepszych samocohdów elektrycznych w 2019 roku

Blog

Używane BMW z salonu - wymarzony model i radość z jazdy

​Chociaż wiele czynników wskazywało na to, że lata świetlne rynku aut używanych dawno minęły, tak ostatni czas pokazuje nam, że nie tylko one wciąż trwają, ale popyt na używane samochody stale rośnie. Handel autami z drugiej ręki obecnie nie odbywa się na giełdzie, gdzie ciekawe okazy stały w równym rządku i czekały na swojego nowego właściciela. Nie musi być on również związany z kilkoma dniami spędzonymi na portalach z ogłoszeniami ,,sprzedam...''. Dziś, BMW używane z salonu to norma. Dlatego też czytaj dalej, a nuż to rozwiązanie okaże się dobre dla Ciebie!

Auto używane z salonu z dodatkową gwarancją?

Chociaż dla niektórych brzmi to dość nierealistycznie, to odpowiedź brzmi tak. Dziś nie musimy wertować, tysiąca stron z aukcjami używanych samochodów bowiem Dealer BMW umożliwi nam zakup sprawnego samochodu. I dodatkowo da nam na to gwarancję!

BMW używane z salonu z gwarancją najwyższej jakości

Ilu z nas słyszało historię o używanych samochodach, które psuły się zaraz po zakupie, bądź, co gorsza, generowały wysokie koszty napraw w późniejszym czasie? Producent z Monachium znalazł na to sposób i prowadzi program BMW Premium Selection. Każdy autoryzowany dealer samochodowy bmw umożliwia klientom zakup w pełni sprawnych używanych samochodów. Program BMW Premium Selection ma na uwadze dobro potencjalnych klientów, którzy chcą zakupić auto wysokiej jakości, w pełni sprawne, bez ukrytych wad mechanicznych. Każdy Dealer BMW ma w salonie samochody, które mają certyfikat Premium Selection. Oznacza to, że są one szczegółowo zweryfikowane przez profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się serwisem oraz diagnostyką aut niemieckiej marki.

Zakup używanego auta marki BMW na własną ręką często kończy się wysokimi dodatkowymi kosztami. Dlaczego? Należy pamiętać, że BMW jest jedną z pionierskich marek w dziedzinie technologii. To ona bardzo często jako pierwsza wprowadza innowacje, których obsługa oparta jest na specjalistycznej wiedzy. Stąd też BMW używane z salonu, które ma certyfikat BMW Premium Selection, jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto planuje zakup używanego auta.

BMW Premium Selection — postaw na sprawdzone rozwiązania

BMW używane z salonu to pewność, że auto przeszło pozytywnie kontrolę diagnostyczną wykonaną przez profesjonalistów. Dealer bmw ma obowiązek poddać takiej kontroli każde auto, które dąży do otrzymania certyfikatu BMW Premium Selection. Kupując BMW używane z salonu, mające ten certyfikat, mamy pewność, że:

  • auto nie wymaga żadnego serwisu przez co najmniej 6 miesięcy lub do wykonania 10 000 km po zakupie,
  • w aucie została wykonana pełna obsługa serwisowa,
  • wszelkie usterki zostały naprawione, płyny wymienione, a podzespoły działają jak należy,
  • auto jest objęte aż 24-miesięczną ochroną gwarancyjną.

Dzięki certyfikatowi BMW Premium Selection nie musimy martwić się o ukryte koszty eksploatacyjne pojazdu czy usterki przez 2 lata. Pozostaje nam tylko skupić się na czerpaniu radości z komfortowej jazdy. Warto? My uważamy, że tak!

Zakup auta iście po królewsku

Zakup nowego auta z salonu wiąże się z dodatkową otoczką, której niestety nie ma przy zakupie auta z drugiej ręki od osoby prywatnej. Uroczyste wręczenie kluczyków, przywitanie przez pracowników pyszną kawą czy dodatkowe benefity to charakterystyczne szczegóły, które nadają tej chwili niezwykłej doniosłości. Czy kupno używanego samochodu może wiązać się z taką samą ekskluzywną obsługą?

W salonach BMW decydując się na zakup używanego auta, na pewno nie zabraknie emocji. Każdy klient, niezależnie od tego, na jakie auto się decyduje, jest traktowany w sposób iście królewski.

Czy używane BMW z salonu to dobry pomysł?

Możemy Ci zagwarantować, że BMW używane z salonu to bardzo dobra oferta. Warto pamiętać, że chociaż cały czas piszemy o używanych autach, to większość z nich jest w stanie niemalże idealnym. Oprócz tego otrzymujesz wiele ekskluzywnych usług, już po zakupie auta.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Ciężkie do usunięcia ślady na lakierze - jak...

Ślady na lakierze samochodowym to problem, który wielu kierowców może spotkać na swojej drodze...

Kompleksowa ochrona pojazdu, czyli kalkulator OC...

Pakiet ubezpieczeń OC i AC daje dość szeroki zakres ochrony pojazdu. Wykupując polisę można...

Jakie są najważniejsze parametry opon, na co...

​Przynajmniej dwa razy w roku stajemy przed koniecznością wymiany opon. Zwykle wtedy też...