Polecamy

Samochód elektryczny Tesla

TOP 5 najlepszych samocohdów elektrycznych w 2019 roku

Polski elektryczny samochód. Przedstawiamy Ursusa Elvi

Innowacyjna firma z długoletnim doświadczeniem, otwarta na nowatorskie rozwiazanie. Lider na polskim rynku jeśli chodzi o sektor motoryzacyjny. Największy producent urządzeń i maszyn rolniczych. Produkty Ursusa spełniają oczekiwania oraz potrzeby wszystkich polskich rolników. Grupa Ursus stworzyła elektryczny samochód dostawczy, który został doceniony na targach w Hanowerze.

Ursus to firma posiadające trzy zakłady produkcyjne, należy do grona kluczowych inwestorów regionu lubelskiego, na którym rozwija laboratorium badawczo-rozwojowe. Warto wspomnieć, że spółka ceniona jest nie tylko w Polsce, lecz także w Europie. Największym jednak przełomem dla przedsiębiorstwa okazał się projekt elektrycznego samochodu dostawczego Elvi.

Ursus elvi - cena

Elvi to pojazd elektryczny, dostawczy, który dzięki innowacyjnej technologii gwarantuje niskie koszty eksploatacji. Samochód ten to najlepsza propozycja dla firm przewoźniczych, a także dostawczych, które chcą zminimalizować koszty do minimum. Jest to najbardziej słuszne rozwiązanie w przypadku transportu w dużych i średnich miastach.

Ursus Elvi został zaprojektowany przez krajowych ekspertów, specjalizujących się w produkcji motoryzacyjnej. Spółka Ursus zachęca do rozwinięcia biznesu. Finasowane Fabryczne od grupy Ursus to oferta, której wspomaganie kapitałem zawiera różne możliwości kredytowania i leasingowania. Pozwala to na wysunięcie propozycji dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

elektryczny polski samochód

Ursus elvi - testy

Jesienią 2018 roku miały miejsce faktyczne testy Ursusa Elvi, który poruszał się po ulicach Lublina. Samochód wyposażono w rewolucyjny system szybkiego doładowania baterii w 15 min do 90%. Producent zapewnia, że poprzez jednorazowe ładowanie możliwy jest zasięg nawet do 150 km.

W trakcie Międzynarodowych Targów Transportu Transexpo 2018 pojawił się Ursus Elvi, który jednak nie posiadał zmian, jakie miały w nim zostać wdrożone.

Ursus elvi produkcja

Ursus Elvi będzie posiadał oprogramowanie najnowszej generacji wraz z nowatorskim designem. Projekt całkowicie będzie realizowany w Polsce. Zgodnie z obietnicą Ursusa i prezentacjami, auto już dziś swoim wyglądem oraz techniką dopasowuje się do potrzeb obecnego rynku. W przyszłości można spodziewać się znaczących zmian. Produkcja samochodu elektrycznego dostawczego miała miejsce pod koniec 2018 roku. A zatem pierwsze wypuszczone samochody dostępne będą dla klientów na przełomie 2018/2019 roku.

ursus elvi

Ursus elvi - dane techniczne

To niewielkie elektryczne auto dostawcze znajdzie zastosowanie u odbiorów nastawionych na branżę pocztową, kurierską tudzież hotelarską. Elvi został zaprojektowany to użytkowania w obszarze miejskim. Pojazd może się pochwalić posiadaniem skonstruowanej skrzyni ładunkowej. Co więcej, auto nie ma 2 metrów wysokości, co może się okazać nie małym ułatwieniem w codziennej pracy. Jego silnik wyposażony będzie w moc 80-94 koni mechanicznych. Istnieje jednak możliwość zastosowania wersji z dwoma silnikami o tej samej mocy wynoszącej 47 KM.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Czy można samemu zrobić rower elektryczny? Jak...

Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność - istnieje co najmniej kilkanaście...

Quick detailer - popraw wygląd swojego samochodu

Każdy kto posiada własny samochód zdaje sobie sprawę jak kluczowa jest odpowiednia...

BMW i3

BMW i3 jest elektrycznym samochodem produkowanym od 2013 roku przez koncern BMW. Europejskie...