Polecamy

Najtańsze samochody elektryczne w 2022 — lista

Przewóz osób do Niemiec

Polski elektryczny samochód. Przedstawiamy Ursusa Elvi

Innowacyjna firma z długoletnim doświadczeniem, otwarta na nowatorskie rozwiazanie. Lider na polskim rynku jeśli chodzi o sektor motoryzacyjny. Największy producent urządzeń i maszyn rolniczych. Produkty Ursusa spełniają oczekiwania oraz potrzeby wszystkich polskich rolników. Grupa Ursus stworzyła elektryczny samochód dostawczy, który został doceniony na targach w Hanowerze.

Ursus to firma posiadające trzy zakłady produkcyjne, należy do grona kluczowych inwestorów regionu lubelskiego, na którym rozwija laboratorium badawczo-rozwojowe. Warto wspomnieć, że spółka ceniona jest nie tylko w Polsce, lecz także w Europie. Największym jednak przełomem dla przedsiębiorstwa okazał się projekt elektrycznego samochodu dostawczego Elvi.

Ursus elvi - cena

Elvi to pojazd elektryczny, dostawczy, który dzięki innowacyjnej technologii gwarantuje niskie koszty eksploatacji. Samochód ten to najlepsza propozycja dla firm przewoźniczych, a także dostawczych, które chcą zminimalizować koszty do minimum. Jest to najbardziej słuszne rozwiązanie w przypadku transportu w dużych i średnich miastach.

Ursus Elvi został zaprojektowany przez krajowych ekspertów, specjalizujących się w produkcji motoryzacyjnej. Spółka Ursus zachęca do rozwinięcia biznesu. Finasowane Fabryczne od grupy Ursus to oferta, której wspomaganie kapitałem zawiera różne możliwości kredytowania i leasingowania. Pozwala to na wysunięcie propozycji dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

elektryczny polski samochód

Ursus elvi - testy

Jesienią 2018 roku miały miejsce faktyczne testy Ursusa Elvi, który poruszał się po ulicach Lublina. Samochód wyposażono w rewolucyjny system szybkiego doładowania baterii w 15 min do 90%. Producent zapewnia, że poprzez jednorazowe ładowanie możliwy jest zasięg nawet do 150 km.

W trakcie Międzynarodowych Targów Transportu Transexpo 2018 pojawił się Ursus Elvi, który jednak nie posiadał zmian, jakie miały w nim zostać wdrożone.

Ursus elvi produkcja

Ursus Elvi będzie posiadał oprogramowanie najnowszej generacji wraz z nowatorskim designem. Projekt całkowicie będzie realizowany w Polsce. Zgodnie z obietnicą Ursusa i prezentacjami, auto już dziś swoim wyglądem oraz techniką dopasowuje się do potrzeb obecnego rynku. W przyszłości można spodziewać się znaczących zmian. Produkcja samochodu elektrycznego dostawczego miała miejsce pod koniec 2018 roku. A zatem pierwsze wypuszczone samochody dostępne będą dla klientów na przełomie 2018/2019 roku.

ursus elvi

Ursus elvi - dane techniczne

To niewielkie elektryczne auto dostawcze znajdzie zastosowanie u odbiorów nastawionych na branżę pocztową, kurierską tudzież hotelarską. Elvi został zaprojektowany to użytkowania w obszarze miejskim. Pojazd może się pochwalić posiadaniem skonstruowanej skrzyni ładunkowej. Co więcej, auto nie ma 2 metrów wysokości, co może się okazać nie małym ułatwieniem w codziennej pracy. Jego silnik wyposażony będzie w moc 80-94 koni mechanicznych. Istnieje jednak możliwość zastosowania wersji z dwoma silnikami o tej samej mocy wynoszącej 47 KM.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Sprowadzasz auto z Niemiec? O tych 3 rzeczach...

​ Pojazdy sprowadzane z Niemiec cieszą się wśród Polaków niesłabnącą popularnością...

Czym jest fracht morski i kiedy warto się na...

Przewóz towarów może odbywać się na wiele sposobów. Jednym z rodzajów transportu jest...

Pojazdy elektryczne dla dorosłych i dla dzieci

Tworzenie pojazdów elektrycznych wybuchło w Polsce w roku 1971, kiedy to zakłady WSK...